ST10006B-R0
U.S. SensorU.S. Sensor
ST10006B-R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST10006B-R0
Valmistaja / merkki: U.S. Sensor
Tuotteen Kuvaus ICL 10 OHM 20% 6A 29.85MM
lomakkeissa: 1.ST10006B-R0.pdf2.ST10006B-R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
ST10006B-R0: n tekniset tiedot
Osa numero ST10006B-R0 Valmistaja U.S. Sensor
Kuvaus ICL 10 OHM 20% 6A 29.85MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 91141 pcs Tietolomake 1.ST10006B-R0.pdf2.ST10006B-R0.pdf
Toleranssi ±20% Sarja ST
R @ Nykyinen 150 mOhms R 25 ° C 10 Ohms
Pakkaus Bulk Muut nimet 615-1052
ST10006B
ST10006BRD
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lead Spacing 0.310" (7.87mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Halkaisija 1.175" (29.85mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 6A 1.175" (29.85mm) Nykyinen - Steady State Max 6A