LRMAM0805-R005FT5
TT ElectronicsTT Electronics
LRMAM0805-R005FT5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRMAM0805-R005FT5
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES 0.005 OHM 1% 1/2W 0805
lomakkeissa: LRMAM0805-R005FT5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LRMAM0805-R005FT5: n tekniset tiedot
Osa numero LRMAM0805-R005FT5 Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 0.005 OHM 1% 1/2W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 123672 pcs Tietolomake LRMAM0805-R005FT5.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja LRMA paneeli tila 5 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet 985-1541-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element