PQ25VB012FZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ25VB012FZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PQ25VB012FZ
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5
lomakkeissa: PQ25VB012FZ.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
PQ25VB012FZ: n tekniset tiedot
Osa numero PQ25VB012FZ Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83323 pcs Tietolomake PQ25VB012FZ.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) 25V Jännite - tulo (Max) 27V
Toimittaja Device Package TO-220-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-5 Formed Leads PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 425-1725-5 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 25 V 1A TO-220-5
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 7mA Nykyinen - Tuotos 1A