STPS30L60CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L60CW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30L60CW
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247-3
lomakkeissa: STPS30L60CW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STPS30L60CW: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30L60CW Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60835 pcs Tietolomake STPS30L60CW.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 600mV @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package TO-247-3 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-15686-5
STPS30L60CWST-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-247-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 480µA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A