STPS20L25CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L25CG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20L25CG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO263
lomakkeissa: STPS20L25CG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS20L25CG: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20L25CG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59313 pcs Tietolomake STPS20L25CG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 460mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 25V
Toimittaja Device Package TO-263 (D2Pak) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 25V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 800µA @ 25V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A