STPS1L40ZF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1L40ZF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS1L40ZF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F
lomakkeissa: 1.STPS1L40ZF.pdf2.STPS1L40ZF.pdf3.STPS1L40ZF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
STPS1L40ZF: n tekniset tiedot
Osa numero STPS1L40ZF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1128511 pcs Tietolomake 1.STPS1L40ZF.pdf2.STPS1L40ZF.pdf3.STPS1L40ZF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 500mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package SOD-123F Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOD-123F Muut nimet 497-16916-2
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 1A Surface Mount SOD-123F Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 35µA @ 40V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A Kapasitanssi @ Vr, F -