STPS1L20MF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1L20MF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS1L20MF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 20V 1A STMITEFLAT
lomakkeissa: STPS1L20MF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS1L20MF: n tekniset tiedot
Osa numero STPS1L20MF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 20V 1A STMITEFLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 225236 pcs Tietolomake STPS1L20MF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 430mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Toimittaja Device Package STmite Flat Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-222AA Muut nimet 497-8024-6
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 20V 1A Surface Mount STmite Flat Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 75µA @ 20V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A Kapasitanssi @ Vr, F -