STPS10120CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10120CFP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS10120CFP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F
lomakkeissa: STPS10120CFP.pdf
  • Viesti
STPS10120CFP: n tekniset tiedot
Osa numero STPS10120CFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5583 pcs Tietolomake STPS10120CFP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 850mV @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Toimittaja Device Package TO-220FPAB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-11888-5
STPS10120CFP-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 6µA @ 120V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 5A