STL13DP10F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL13DP10F6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STL13DP10F6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2P-CH 100V 13A PWRFLAT56
lomakkeissa: STL13DP10F6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
STL13DP10F6: n tekniset tiedot
Osa numero STL13DP10F6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET 2P-CH 100V 13A PWRFLAT56 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81926 pcs Tietolomake STL13DP10F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Toimittaja Device Package PowerFlat™ (5x6)
Sarja DeepGATE™, STripFET™ VI RDS (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 1.7A, 10V
Virta - Max 62.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-PowerVDFN Muut nimet 497-14987-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 38 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 864pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16.5nC @ 10V FET tyyppi 2 P-Channel (Dual)
FET Ominaisuus Logic Level Gate Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 100V 13A 62.5W Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 13A