STGP19NC60SD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP19NC60SD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGP19NC60SD
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 40A 130W TO220
lomakkeissa: STGP19NC60SD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STGP19NC60SD: n tekniset tiedot
Osa numero STGP19NC60SD Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 40A 130W TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90463 pcs Tietolomake STGP19NC60SD.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 12A
Testaa kunto 480V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 17.5ns/175ns
Switching Energy 135µJ (on), 815µJ (off) Toimittaja Device Package TO-220
Sarja PowerMESH™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 31ns
Virta - Max 130W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-7013-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 38 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi - Gate Charge 54.5nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 600V 40A 130W Through Hole TO-220 Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 80A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 40A Perusosan osanumero STG*19NC
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STGP19NC60WD
STGP19NC60WD
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IGBT 600V 40A 125W TO220
Varastossa: 91911 pcs
ladata: STGP19NC60WD.pdf
RFQ
STGP15M65DF2
STGP15M65DF2
Kuvaus: TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
Varastossa: 78733 pcs
ladata: STGP15M65DF2.pdf
RFQ
STGP19NC60S
STGP19NC60S
Kuvaus: IGBT 600V 40A 130W TO220