STGP10NB60SFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP10NB60SFP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGP10NB60SFP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 23A 25W TO220
lomakkeissa: STGP10NB60SFP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STGP10NB60SFP: n tekniset tiedot
Osa numero STGP10NB60SFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 23A 25W TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66404 pcs Tietolomake STGP10NB60SFP.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.75V @ 15V, 10A
Testaa kunto 480V, 10A, 1 kOhm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 700ns/1.2µs
Switching Energy 600µJ (on), 5mJ (off) Toimittaja Device Package TO-220FP
Sarja PowerMESH™ Virta - Max 25W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi -
Gate Charge 33nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 600V 23A 25W Through Hole TO-220FP
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 80A Nykyinen - Collector (le) (Max) 23A