STGF10NB60SD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF10NB60SD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGF10NB60SD
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 23A 25W TO220FP
lomakkeissa: STGF10NB60SD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STGF10NB60SD: n tekniset tiedot
Osa numero STGF10NB60SD Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 23A 25W TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64433 pcs Tietolomake STGF10NB60SD.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.75V @ 15V, 10A
Testaa kunto 480V, 10A, 1 kOhm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 700ns/1.2µs
Switching Energy 600µJ (on), 5mJ (off) Toimittaja Device Package TO-220FP
Sarja PowerMESH™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 37ns
Virta - Max 25W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-16201-5
STGF10NB60SD-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 38 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi - Gate Charge 33nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 600V 23A 25W Through Hole TO-220FP Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 80A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 23A Perusosan osanumero STG*10NB