SMLVT3V3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMLVT3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMLVT3V3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3.3V 10.3V SMB
lomakkeissa: SMLVT3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
SMLVT3V3: n tekniset tiedot
Osa numero SMLVT3V3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 3.3V 10.3V SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 228871 pcs Tietolomake SMLVT3V3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3.3V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 10.3V
Jännite - erittely (min) 4.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMB (DO-214AA)
Sarja SMLV, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 497-2496-2
Käyttölämpötila -25°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 200A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 5200pF @ 1MHz