LE45CD-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LE45CD-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LE45CD-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO
lomakkeissa: LE45CD-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
LE45CD-TR: n tekniset tiedot
Osa numero LE45CD-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 233940 pcs Tietolomake LE45CD-TR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 4.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 18V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 77dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-7797-2
LE45CD-TR-ND
LE45CDTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 100mA 8-SO Nykyinen - Supply (Max) 3mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA Nykyinen - Tuotos 100mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LE45
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LE45CD
LE45CD
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO
Varastossa: 146789 pcs
ladata: LE45CD.pdf
RFQ
LE40CZ
LE40CZ
Kuvaus: IC REG LINEAR 4V 100MA TO92-3