LDP24ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDP24ARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDP24ARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 40V R-6
lomakkeissa: LDP24ARL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LDP24ARL: n tekniset tiedot
Osa numero LDP24ARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 24V 40V R-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62102 pcs Tietolomake LDP24ARL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 40V
Jännite - erittely (min) 25V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package R-6
Sarja LDP Power Line Protection No
Teho - huippukulma - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case R6, Axial Muut nimet 497-12491-2
LDP24ARL-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 30 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 8000pF @ 1MHz Perusosan osanumero LDP24A