ESDA6V1SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA6V1SC6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 5.25V SOT23-6
lomakkeissa: ESDA6V1SC6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
ESDA6V1SC6: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA6V1SC6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 5.25V SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 293098 pcs Tietolomake ESDA6V1SC6.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 5.25V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 6.1V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23-6
Sarja ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 400W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-23-6 Muut nimet 497-6637-2
ESDA6V1SC6-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount