EMIF04-2005QCF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EMIF04-2005QCF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus FILTER RC(PI) 200 OHM/45PF SMD
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
EMIF04-2005QCF: n tekniset tiedot
Osa numero EMIF04-2005QCF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus FILTER RC(PI) 200 OHM/45PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 112275 pcs Tietolomake
Jännite - Rated - arvot R = 200 Ohms, C = 45pF
Tyyppi Low Pass teknologia RC (Pi)
Koko / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) Sarja IPAD™
Resistance - Channel (ohmia) 200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TFDFN Exposed Pad Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kanavien lukumäärä 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.041" (1.05mm) suodattimien järjestys 2nd
ESD Protection Yes Yksityiskohtainen kuvaus RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 200 Ohms, C = 45pF 8-TFDFN Exposed Pad