R15P3.3D/R8
RECOM PowerRECOM Power
R15P3.3D/R8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P3.3D/R8
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
lomakkeissa: R15P3.3D/R8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R15P3.3D/R8: n tekniset tiedot
Osa numero R15P3.3D/R8 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4347 pcs Tietolomake R15P3.3D/R8.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -3.3V
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 8kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Sarja ECONOLINE RxxPxx/R Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 19900570 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 79% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 151mA, 151mA 13.5V - 16.5V Input
Nykyinen - Output (Max) 151mA, 151mA Sovellukset ITE (Commercial), Medical