ECJ-RVB0J105M
PanasonicPanasonic
ECJ-RVB0J105M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECJ-RVB0J105M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 1206
  • Viesti
ECJ-RVB0J105M: n tekniset tiedot
Osa numero ECJ-RVB0J105M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja ECJ-R Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet P12976DKR Lukumäärä Kondensaattorit 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm)
Dielectric Material Ceramic Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Isolated Capacitor 4 Array 6.3V X5R 1206 (3216 Metric)
Circuit Type Isolated kapasitanssi 1µF