ECG-C0KB150R
PanasonicPanasonic
ECG-C0KB150R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECG-C0KB150R
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 15UF 20% 8V SMD
lomakkeissa: ECG-C0KB150R.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
  • Viesti
ECG-C0KB150R: n tekniset tiedot
Osa numero ECG-C0KB150R Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 15UF 20% 8V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5901 pcs Tietolomake ECG-C0KB150R.pdf
Jännite - Rated 8V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm)
Koko / Dimension 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm) Sarja SP-Cap CB
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet ECG-C0KB150
ECGC0KB150
PCS1150BCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant impedanssi 110 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.130" (3.30mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µF 8V Aluminum Polymer Capacitor Nonstandard SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 15µF