ON5635E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ON5635E-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 56K OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: ON5635E-R58.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
ON5635E-R58: n tekniset tiedot
Osa numero ON5635E-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 56K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1694169 pcs Tietolomake ON5635E-R58.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -450ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Sarja Little Rebel® ON paneeli tila 56 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet ON5635ER58
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 56 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sävellys Carbon Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ON5450,518
ON5450,518
valmistajat: N/A
Kuvaus: MOSFET RF 64QFP
Varastossa: 4711 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: N/A
Kuvaus: MOSFET RF 64QFP
Varastossa: 4367 pcs
ladata:
RFQ
Kuvaus: MOSFET RF 20SOIC
Kuvaus: MOSFET RF SOT23 TO-236AB
Kuvaus: MOSFET RF 20SOIC
valmistajat: Nexperia
Kuvaus: 55V N CH TRENCHFET
ON5615E-R58
ON5615E-R58
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 560 OHM 2W 5% AXIAL
ladata: ON5615E-R58.pdf
Kuvaus: MOSFET RF TO220AB TO220AB
Teollisuuden uutiset
Arduino isännöi huomenna Covid-19-konferenssia
Se on avoin kaikille, jotka tällä hetkellä käyttävät Arduino-yhteensopivia laitteita projektis...
Raytheon voitti Space Force OCX -sopimuksen IBM GPS -sarjan vaihtamisesta GPS III: lle
Se korvaa tällä hetkellä GPS-järjestelmän hallintaan käytettävät IBM-tietokoneet Hewlett Pac...
500 W PSU merikuormille
Voimanlähteenä nimellinen 24 V: n hajautettu syöttö (alue 18 - 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC tar...
Melexis tuo markkinoille hallin tehostetun anturin IC sähköisen ohjauksen ohjaamiseksi
Käyttölämpötila välillä -40 ° C℃  ja 160 ℃, yrityksen mukaan laitteessa yhdistyvät korkea...
Nasa palkitsi kaupallisen rahtisopimuksen kuun portista SpaceX: lle
Gateway Logistics Services -sopimuksen ehdot edellyttävät, että SpaceX toimittaa kriittisen paine...
Covid-19: n 3D-tulostettava naamio hyväksytty - vain MJF-tulostimille, tiedostot käytettävissä
Toshiba julkaisee kaksi 80 V: n N-kanavan virtamuusetta