OM7545E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OM7545E-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 750K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: OM7545E-R58.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
  • Viesti
OM7545E-R58: n tekniset tiedot
Osa numero OM7545E-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 750K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2458121 pcs Tietolomake OM7545E-R58.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -700ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Sarja Little Rebel® OM paneeli tila 750 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OM7545ER58
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 750 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sävellys Carbon Film