MM4992FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM4992FE-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 49.9K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: MM4992FE-R58.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
  • Viesti
MM4992FE-R58: n tekniset tiedot
Osa numero MM4992FE-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 49.9K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1598631 pcs Tietolomake MM4992FE-R58.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Sarja Metal Devil® MM paneeli tila 49.9 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MM4992FER58
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 49.9 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MM4751FE-R58
MM4751FE-R58
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 4.75K OHM 1W 1% AXIAL
Varastossa: 1696529 pcs
ladata: MM4751FE-R58.pdf
RFQ
MM400
MM400
valmistajat: Klein Tools
Kuvaus: DIGITAL MULTIMETER, AUTO-RANGING
Varastossa: 1989 pcs
ladata: MM400.pdf
RFQ
MM4829-2702RB0
MM4829-2702RB0
valmistajat: Murata Electronics
Kuvaus: CONN HSC RCPT STR 50 OHM SMD
ladata: MM4829-2702RB0.pdf
MM4KP AC110
MM4KP AC110
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Varastossa: 353 pcs
ladata: MM4KP AC110.pdf
MM4KP-AC200/220
MM4KP-AC200/220
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 220V
Varastossa: 359 pcs
ladata: MM4KP-AC200/220.pdf
MM4 AC100
MM4 AC100
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 15A 100V
Varastossa: 732 pcs
ladata:
MM4KP DC24
MM4KP DC24
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Varastossa: 480 pcs
ladata: MM4KP DC24.pdf
MM4KP DC125
MM4KP DC125
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V