ML2000FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ML2000FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: ML2000FE-R52.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40000 pcs
  • Viesti
ML2000FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero ML2000FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4343886 pcs Tietolomake ML2000FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja Metal Devil® ML paneeli tila 200 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet ML2000FER52
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sävellys Metal Film