MK2801FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MK2801FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 2.8K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: MK2801FE-R52.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50000 pcs
  • Viesti
MK2801FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MK2801FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 2.8K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3605227 pcs Tietolomake MK2801FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Sarja Metal Devil® MK paneeli tila 2.8 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MK2801FER52
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.8 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sävellys Metal Film