UPZ2D331MHD
NichiconNichicon
UPZ2D331MHD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPZ2D331MHD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPZ2D331MHD.pdf2.UPZ2D331MHD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UPZ2D331MHD: n tekniset tiedot
Osa numero UPZ2D331MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62544 pcs Tietolomake 1.UPZ2D331MHD.pdf2.UPZ2D331MHD.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja UPZ Ripple Current @ Low Frequency 1.01A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.414A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-11300
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose