UBX1A331MPL
NichiconNichicon
UBX1A331MPL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UBX1A331MPL
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.UBX1A331MPL.pdf2.UBX1A331MPL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
UBX1A331MPL: n tekniset tiedot
Osa numero UBX1A331MPL Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83981 pcs Tietolomake 1.UBX1A331MPL.pdf2.UBX1A331MPL.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UBX Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapasitanssi 330µF