F6025H24B-RHR
MechatronicsMechatronics
F6025H24B-RHR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6025H24B-RHR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
lomakkeissa: 1.F6025H24B-RHR.pdf2.F6025H24B-RHR.pdf3.F6025H24B-RHR.pdf4.F6025H24B-RHR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
F6025H24B-RHR: n tekniset tiedot
Osa numero F6025H24B-RHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Leveys 25.00mm Paino 0.139 lb (63.05g)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H Sarja F6025-H
RPM 4200 RPM Käyttölämpötila -
melu 32.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.080A