F6025H12B-RHR
MechatronicsMechatronics
F6025H12B-RHR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6025H12B-RHR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
lomakkeissa: 1.F6025H12B-RHR.pdf2.F6025H12B-RHR.pdf3.F6025H12B-RHR.pdf4.F6025H12B-RHR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
F6025H12B-RHR: n tekniset tiedot
Osa numero F6025H12B-RHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Leveys 25.00mm Paino 0.139 lb (63.05g)
Voltage Range - Jännite - Rated 12VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H Sarja F6025-H
RPM 4200 RPM Muut nimet 1570-1055
Käyttölämpötila - melu 32.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lifetime @ Temp. - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.140A