ESD-R-18SD
KEMETKEMET
ESD-R-18SD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESD-R-18SD
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE SOLID 10MM
lomakkeissa: ESD-R-18SD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ESD-R-18SD: n tekniset tiedot
Osa numero ESD-R-18SD Valmistaja KEMET
Kuvaus FERRITE CORE SOLID 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 183991 pcs Tietolomake ESD-R-18SD.pdf
Tyyppi Round Sarja ESD-R
Arvioinnit - Ulompi ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Muut nimet 399-10847 Asennustyyppi Free Hanging
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali NIZn
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Pituus 0.236" (6.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Impedanssi @ Taajuus - Yksityiskohtainen kuvaus Solid Free Hanging Ferrite Core ID 0.394" Dia (10.00mm) OD 0.709" Dia (18.00mm) Length 0.236" (6.00mm)