DF11-28DP-2DSA(08)
HiroseHirose
DF11-28DP-2DSA(08) Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DF11-28DP-2DSA(08)
Valmistaja / merkki: Hirose
Tuotteen Kuvaus CONN PIN 28POS 2MM DUAL TH
lomakkeissa: 1.DF11-28DP-2DSA(08).pdf2.DF11-28DP-2DSA(08).pdf3.DF11-28DP-2DSA(08).pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
DF11-28DP-2DSA(08): n tekniset tiedot
Osa numero DF11-28DP-2DSA(08) Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PIN 28POS 2MM DUAL TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Voltage Rating 250V päättyminen Solder
Tyyli Board to Board or Cable peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sarja DF11 Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Bulk
Yleinen kosketuspituus 0.299" (7.60mm) Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 28 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Eristyskorkeus 0.260" (6.60mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 28 position 0.079" (2.00mm)
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Brass
Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktin pituus - Mating 0.118" (3.00mm)
Yhteyden viimeistelypaksuus - Post - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteyshenkilön nimi - Post Tin Yhteys Maali - Mating Tin
Liitintyyppi Header Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DF11-28DEP-2C
DF11-28DEP-2C
valmistajat: Hirose
Kuvaus: CONN PLUG HOUSING 28POS 2MM
Varastossa: 243814 pcs
ladata: DF11-28DEP-2C.pdf
RFQ
DF11-28DP-2DS(52)
DF11-28DP-2DS(52)
valmistajat: Hirose
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM R/A GOLD
Varastossa: 36786 pcs
ladata: DF11-28DP-2DS(52).pdf
RFQ
DF11-28DP-2DSA(01)
DF11-28DP-2DSA(01)
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM PCB GOLD
ladata: DF11-28DP-2DSA(01).pdf
DF11-28DP-2DS(22)
DF11-28DP-2DS(22)
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN
ladata: DF11-28DP-2DS(22).pdf
DF11-28DP-2DSA(20)
DF11-28DP-2DSA(20)
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM PCB TIN
ladata: DF11-28DP-2DSA(20).pdf
DF11-28DP-2V(57)
DF11-28DP-2V(57)
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM SMD GOLD
ladata: DF11-28DP-2V(57).pdf
DF11-28DP-2DSA(24)
DF11-28DP-2DSA(24)
ladata: DF11-28DP-2DSA(24).pdf
DF11-28DS-2DSA(01)
DF11-28DS-2DSA(01)
Kuvaus: CONN RECEPT 28POS 2MM PCB GOLD