CDR35BP562BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR35BP562BFURAB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDR35BP562BFURAB
Valmistaja / merkki: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 5600PF 100V BP 1825
lomakkeissa: CDR35BP562BFURAB.pdf
  • Viesti
CDR35BP562BFURAB: n tekniset tiedot
Osa numero CDR35BP562BFURAB Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4124 pcs Tietolomake CDR35BP562BFURAB.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.059" (1.50mm) lämpötila kerroin BP
Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Sarja Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti R (0.01%)
Yksityiskohtainen kuvaus 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 5600pF