CDR32BP221BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP221BFURAB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDR32BP221BFURAB
Valmistaja / merkki: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 220PF 100V BP 1206
lomakkeissa: CDR32BP221BFURAB.pdf
  • Viesti
CDR32BP221BFURAB: n tekniset tiedot
Osa numero CDR32BP221BFURAB Valmistaja Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus CAP CER 220PF 100V BP 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4371 pcs Tietolomake CDR32BP221BFURAB.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm) lämpötila kerroin BP
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti R (0.01%)
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 220pF