EPC2012C
EPCEPC
EPC2012C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EPC2012C
Valmistaja / merkki: EPC
Tuotteen Kuvaus TRANS GAN 200V 5A BUMPED DIE
lomakkeissa: EPC2012C.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
EPC2012C: n tekniset tiedot
Osa numero EPC2012C Valmistaja EPC
Kuvaus TRANS GAN 200V 5A BUMPED DIE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61855 pcs Tietolomake EPC2012C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) +6V, -4V
teknologia GaNFET (Gallium Nitride) Toimittaja Device Package Die Outline (4-Solder Bar)
Sarja eGaN® RDS (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 3A, 5V
Tehonkulutus (Max) - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Die Muut nimet 917-1084-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 140pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1.3nC @ 5V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V
Valua lähde jännite (Vdss) 200V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 200V 5A (Ta) Surface Mount Die Outline (4-Solder Bar)
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
EPC2007C
EPC2007C
valmistajat: EPC
Kuvaus: TRANS GAN 100V 6A BUMPED DIE
Varastossa: 87609 pcs
ladata: EPC2007C.pdf
RFQ
EPC2012CENGR
EPC2012CENGR
valmistajat: EPC
Kuvaus: TRANS GAN 200V 5A BUMPED DIE
Varastossa: 76300 pcs
ladata: EPC2012CENGR.pdf
RFQ
EPC2010CENGR
EPC2010CENGR
Kuvaus: TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE
ladata: EPC2010CENGR.pdf
Kuvaus: TRANS GAN 40V 10A BUMPED DIE
ladata: EPC2014C.pdf
EPC2012
EPC2012
Kuvaus: TRANS GAN 200V 3A BUMPED DIE