PBA75F-15-R
CoselCosel
Cosel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PBA75F-15-R
Valmistaja / merkki: Cosel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V
lomakkeissa: PBA75F-15-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PBA75F-15-R: n tekniset tiedot
Osa numero PBA75F-15-R Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1153 pcs Tietolomake PBA75F-15-R.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Sarja PB Käyttölämpötila -10°C ~ 71°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 5A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 5A
Hyväksynnät CE, cURus, TUV Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PBA75F-15-JN1
PBA75F-15-JN1
valmistajat: Cosel
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V
Varastossa: 906 pcs
ladata: PBA75F-15-JN1.pdf
RFQ
PBA75F-15-JR
PBA75F-15-JR
valmistajat: Cosel
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V
Varastossa: 1125 pcs
ladata: PBA75F-15-JR.pdf
RFQ
PBA75F-15-RVN
PBA75F-15-RVN
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V
Varastossa: 990 pcs
ladata: PBA75F-15-RVN.pdf
PBA75F-15-RN
PBA75F-15-RN
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V
Varastossa: 812 pcs
ladata: PBA75F-15-RN.pdf
PBA75F-15-N
PBA75F-15-N
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 75W
Varastossa: 1112 pcs
ladata: PBA75F-15-N.pdf
PBA75F-15-RT
PBA75F-15-RT
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V