APD-4AP19S-R
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APD-4AP19S-R
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
lomakkeissa: APD-4AP19S-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
80 pcs
  • Viesti
APD-4AP19S-R: n tekniset tiedot
Osa numero APD-4AP19S-R Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6115 pcs Tietolomake APD-4AP19S-R.pdf
Tyyppi For Male Pins suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert -
Shell-materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Shell Finish -
Sarja APD 19-Way Pakkaus Bulk
Muut nimet 1003-2248
APD4AP19SR
Suuntautuminen 4
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 19
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Materiaali Paloluokitus -
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof sisältää 2 pcs - 1 Connector, 1 O-Ring
Asuminen Color Black, Blue ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount