MPIA4012V2-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4012V2-R47-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4012V2-R47-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 5.6A 23 MOHM SMD
lomakkeissa: MPIA4012V2-R47-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MPIA4012V2-R47-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4012V2-R47-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470NH 5.6A 23 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86935 pcs Tietolomake MPIA4012V2-R47-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA40-V2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Metal Composite
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant 106MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 23 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.6A Nykyinen - värikylläisyys 6.8A