FP1505R1-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1505R1-R12-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1505R1-R12-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 53A 0.47 MOHM
lomakkeissa: FP1505R1-R12-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
744 pcs
1488 pcs
3720 pcs
  • Viesti
FP1505R1-R12-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1505R1-R12-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 120NH 53A 0.47 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74651 pcs Tietolomake FP1505R1-R12-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.579" L x 0.264" W (14.70mm x 6.70mm)
suojaus Unshielded Sarja FLAT-PAC, FP1505
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4089-2
FP1505R1-R12-R-ND
FP1505R1R12R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 120nH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm Nykyinen arvostelu 53A
Nykyinen - värikylläisyys 87A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FP14967_FLORENTINA-2X2-M
FP14967_FLORENTINA-2X2-M
valmistajat: LEDiL
Kuvaus: LENS SQUARE 4 POS 95.57X95.57MM
Varastossa: 5143 pcs
ladata:
RFQ
FP14968_FLORENTINA-2X2-O
FP14968_FLORENTINA-2X2-O
valmistajat: LEDiL
Varastossa: 5945 pcs
ladata:
RFQ
FP14997_FLORENTINA-HLD-W
FP14997_FLORENTINA-HLD-W
Kuvaus: HOLDER RECTANG 12 POS 285.6+19.5
ladata: FP14997_FLORENTINA-HLD-W.pdf
FP14969_FLORENTINA-2X2-W
FP14969_FLORENTINA-2X2-W
FP1505R1-R10-R
FP1505R1-R10-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 100NH 53A 0.47 MOHM