105-272JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 105-272JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD
lomakkeissa: 105-272JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
105-272JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-272JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16576 pcs Tietolomake 105-272JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-272JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 2.7µH Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm)
Taajuus - Self Resonant 68MHz Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Unshielded Inductor 220mA 2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Nykyinen arvostelu 220mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-272G
105-272G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD
Varastossa: 9092 pcs
ladata: 105-272G.pdf
RFQ
105-272H
105-272H
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 13558 pcs
ladata: 105-272H.pdf
RFQ
105-272J
105-272J
ladata: 105-272J.pdf
105-331F
105-331F
Kuvaus: FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
ladata: 105-331F.pdf
105-272GS
105-272GS
ladata: 105-272GS.pdf
ladata: 105-331G.pdf
105-331FS
105-331FS
ladata: 105-331FS.pdf
105-272K
105-272K