105-103JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 105-103JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
lomakkeissa: 105-103JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
105-103JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-103JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16220 pcs Tietolomake 105-103JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-103JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 10µH Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm)
Taajuus - Self Resonant 38MHz Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Unshielded Inductor 130mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max Nykyinen arvostelu 130mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-103J
105-103J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
Varastossa: 19590 pcs
ladata: 105-103J.pdf
RFQ
valmistajat: Bel
Kuvaus: CONN JACK TIP RIBLOC PRESS IN RE
Varastossa: 76544 pcs
ladata: 105-1042-001.pdf
RFQ
105-1042-BL-00100
105-1042-BL-00100
valmistajat: CNC Tech
Kuvaus: CBL USB3.1 C PLUG TO C PLUG 1M
ladata: 105-1042-BL-00100.pdf
105-103FS
105-103FS
valmistajat: API Delevan
ladata: 105-103FS.pdf
105-103K
105-103K